Результаты

Отримано свідоцтво на спадщину 10.02.2016

Отримано свідоцтво на спадщину

         У січні 2016 року отримано свідоцтво на спадщину, згідно з яким клієнт АО “КАУ” став власником будинку. Це відбулось у результаті подання заяви про встановлення факту належності правовстановлюючого документу до Дзержинського районного суду м. Харкова.

       У травні 2015 року до АО “Колегія адвокатів України” звернувся клієнт за допомогою отримати свідоцтво на спадщину. Клієнт пояснила, що у встановлений законом порядок, після смерті тітки, вона звернулася до Харківської державної нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини. Проте у видачі свідоцтва про право на спадщину було відмовлено, та надане роз'яснення стосовно необхідності звернутися до суду щодо встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

        Від АО “КАУ” клієнт отримав правову допомогу у формі підготовки документів для звернення до суду та представлення його інтересів у судових засіданнях.

        У жовтні 2015 року було винесено рішення про встановлення факту належності правовстановлюючого документу у якому суд вирішив встановити факт, що тітка заявника, (згідно актового запису) є однією і тією особою. Рішення, що набрало законної сили було подано до Харківської державної нотаріальної контори для отримання свідоцтва на спадщину.


       Виконавець: асистент адвоката Стєбєлєва М. М. 


Автор:


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелева Марьяна
Помощник адвоката
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: